Eurovíkend Algarve , letecky Praha, hotel VILA GALÉ ATLANTICO Portugalsko

Vila Galé Atlantico hotel - Portugalsko - Algarve

Vila Galé Atlantico hotel

Portugalsko » Algarve

Galé , Hotel starstarstarstarVila Galé Atlantico hotel

Počet termínů:

18 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně, Polopenze

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: VILA GALÉ ATLANTICO
Ubytování
pokoje a apartmány (balkón, klimatizace, telefon, TV, rádio, trezor, fén, pokojový servis)
Poloha
Hotel otevřený od roku 1988, první ve skupině Galé, s 220 prostornými pokoji a excelentním vybavením, což činí z tohoto hotelu ideální místo pro vaši dovolenou. Poloha: 350 m od Praia da Galé a 6 km od centra Albufeiry, 300 m od pláže, 25 km od Vilamoury
Další informace
Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.
Místo
Pokud máte rádi moře a pláže, Algarve je pro vás správnou volbou. Najdete zde vše pro strávení krásných dní plných slunce. S ideálním počasím téměř po celý rok umožňuje návštěvu jak v nejvyšší sezóně, tak mimo nejvyšší sezónu, kdy je tato oblast klidnější. Dlouhé pláže jsou přerušené pouze místy skalními útvary včetně několika jeskyní, které je možné navštívit lodí. Navštivte obchůdky v přístavu Vilamoury, kde je také mnoho kaváren s výhledem na krásné jachty.
Vybavení
bazén, hřiště, animační programy, vířivka, lázně, fitness, parkoviště, shuttle bus do Albuferiy, golf 2 km, tenis 200 m, vodní sporty, diskotéka, obchod
Poznámka
snídaně/polopenze/za příplatek pokoj s výhledem na moře nebo junior suite
Výlety
Vydejte se do srdce Algarve v konvoji džípů! Cesta přes kopce, údolí a prameny, nádhernou nedotčenou krajinou. Během cesty návštěva destilerie. V ceně oběd. Začátek v 10 hod.

Lagos – město spojené s portugalskými zámořskými objevy, muzeum Antonine a zlatá kaple (vstup není v ceně), rybářská vesnice Sagres s mysem sv. Vincenta. Začátek ve 14 hod.

Nejzajímavější město Algarve známé portugalským ovocem a sobotním trhem plným barev a života. Možnost zakoupení ručně vyráběných suvernýrů. Každou SO dopoledne.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...