Eurovíkend Londýn , letecky Praha, Brno, hotel PARK PLAZA VICTORIA Velká Británie

Park Plaza Victoria - Velká Británie - Londýn

Park Plaza Victoria

Velká Británie » Londýn

, Hotel starstarstarstarPark Plaza Victoria

Počet termínů:

5 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha, Brno

Počasí:Popis
Místo, kde se setkává minulost a současnost. Směs historie, přelomové architektury a kultury vytvořila úchvatné a neustále se vyvíjející město. Nemůžeme být překvapeni, že se hlavní město Británie stalo Mekkou návštěvníků a úžasným místem k životu. Je zde skutečně něco, co osloví každého, ať už jsou jeho zájmy jakékoli. Přijeďte a zjistěte sami, co všechno vám může nabídnout... nespočet galerií, muzeí a zábavy. Tato živá metropole zahrnuje rozličné kultury svých obyvatel, jež se navenek projevují v kuchyni, obchodech, hudbě a celé řadě festivalů. Nachází se zde čtyři Památníky Světového dědictví – Tower, Westminsterský palác, Maritime Greenwich a zahrady Kew. V Londýně je 3800 hospod, tj. 9 % z celého území Spojeného království.
Ubytování
Hotel nabízí prostorné pokoje s vlastní koupelnou, klimatizací a televizor s nabídkou filmů na přání. Ve všech pokojích je k dispozici psací stůl, toaletní potřeby a Wi-fi.
Poloha
Hotel se nachází v živé čtvrti Victoria, jen 2 minuty chůze od nádraží Victoria a 5 minut chůze od Buckinghamského paláce.
Vybavení a služby
Wellness centrum, fitness centrum, restaurace, bar, kosmetický salon, výtah, 24hodinová recepce, pokojová služba, klimatizace, trezor.
Program
Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají:
Transfer
 Transfer z/na letiště Heathrow - auto až pro 3 osoby
 Sdílený transfer z/na letiště Heathrow - cena za osobu
 Jízdenka z letiště do centra Londýna a zpět – zpáteční jízdenka na autobus z letiště Luton, Stansted nebo Gatwick do centra s několika zastávkami.
Jízdenky
 Vyhlídkový autobus - jízdenka na 24 h, nástup/výstup na kterékoliv ze zastávek, audioprůvodce ve světových jazycích.
 London Pass na 2/3 dny – vstup do 55 atrakcí, muzeí a historických budov (včetně Tower of London, Katedrály sv. Pavla, Kensingtonského paláce, hradu Windsor, lodí po Temži).
 London Pass a Travel Card na 2/3 dny – navíc Travel Card platná na metro, autobusy i vlaky.
Vstupenky
 Madame Tussaud’s – muzeum, kde můžete vidět voskové figuríny známých herců, zpěváků, sportovců, ale také státníků a historických osobností.
 London Eye – S výškou 135 m se řadí mezi největší vyhlídková kola na světě. Projížďka trvá cca 30 minut. Užijte si panoramatický výhled na celý Londýn.
 Tower of London - nejznámější pevnost a anglická nejnavštěvovanější památka, která byla v minulosti palácem, ale i ZOO, britské korunovační klenoty.
 The London Dungeon – muzeum nebo spíše strašidelný hrad, který vás provede dějinami Londýna a okoření je hrůzostrašnými příběhy.
 British Museum – 2,5 h. Prohlídka Britského muzea s místním průvodcem.
Výlety
 Oxford, Stratford a Warwick Castle – 11 h. Pěší vycházka po Oxfordu úzkými uličkami, návštěva Stratfordu – rodiště Williama Shakespeara a hradu Warwick.
 Stonehenge – výlet k jednomu z nejzáhadnějších míst na světě (80 kamenů vážících až 40 t).
Cena zahrnuje
letenku, letištní taxy, 2 noci se snídaní v 2lůžkovém pokoji, pojištění storna zájezdu a léčebných výloh, zákonné pojištění CK
Cena nezahrnuje
transfery z/na letiště, fakultativní výlety

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.