Eurovíkend Londýn , letecky Praha, Brno, Vídeň, hotel PARK PLAZA VICTORIA Velká Británie

Park Plaza Victoria - Velká Británie - Londýn

Park Plaza Victoria

Velká Británie » Londýn

, Hotel starstarstarstarPark Plaza Victoria

Počet termínů:

61 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha, Brno, Vídeň

Počasí:Ubytování
Hotel nabízí prostorné pokoje s klimatizací a TV s plochou obrazovkou a nabídkou filmů na přání. Ve všech pokojích je k dispozici psací stůl a Wi-Fi zdarma.
Poloha
Hotel se nachází v živé čtvrti Victoria, jen 2 minuty chůze od nádraží Victoria a 5 minut chůze od Buckinghamského paláce.
Místo
Místo, kde se setkává minulost a současnost. Směs historie, přelomové architektury a kultury vytvořila úchvatné a neustále se vyvíjející město. Nemůžeme být překvapeni, že se hlavní město Británie stalo Mekkou návštěvníků a úžasným místem k životu. Je zde skutečně něco, co osloví každého, ať už jsou jeho zájmy jakékoli. Přijeďte a zjistěte sami, co všechno vám může nabídnout... nespočet galerií, muzeí a zábavy. Tato živá metropole zahrnuje rozličné kultury svých obyvatel, jež se navenek projevují v kuchyni, obchodech, hudbě a celé řadě festivalů. Nachází se zde čtyři Památníky Světového dědictví – Tower, Westminsterský palác, Maritime Greenwich a zahrady Kew. V Londýně je 3800 hospod, tj. 9 % z celého území Spojeného království.
Vybavení
Součástí hotelu jsou moderní lázně, plně vybavené fitness centrum a kosmetické salony s nabídkou procedur. TOZI je živá italská restaurace s barem, která se specializuje na benátské cicchetti, což jsou malé předkrmy, a klasické italské koktejly.
Poznámka
pokoj superior
Výlety
Pěší vycházka po Oxfordu úzkými uličkami, kde se zastavil čas. Návštěva Stratfordu – rodiště Williama Shakespeara a hradu Warwick. Výklad v Aj.

Stonehenge je jedno z nejzáhadnějších míst na světe. Skládá se z 80 kamenů, které váží až 40 tun. Výklad v Aj, nebo Šj.
Další informace
Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.