Eurovíkend Paříž letecky hotel Paříž - víkendy , 4 dny

Paříž - víkendy, Francie, Paříž, 24.5.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 124874246

Paříž - víkendy

Francie » Paříž

, ProgramPaříž - víkendy

Termín:

24.5.2018 - 27.5.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

4 dny

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

11 990 Kč  -17 %
9 990 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde


Kategorie hotelu: ***
Program zájezdu

1. den: V ranních hodinách odlet pravidelnou linkou do Paříže, transfer z letiště, čtyřhodinová okružní jízda Paříží pro seznámení s nejdůležitějšími památkami města a základní orientaci ve městě – Elysejská pole, Vítězný oblouk, Louvre, Notre Dame, Madelaine, Opera, Invalidovna, odjezd na ubytování, volno k individuálnímu programu ve městě, ubytování, nocleh.
2. den: Po snídani volno k individuálnímu programu ve městě - Eiffelova věž, výlet lodí po Seině, muzea ..., večer fakultativně možnost individuální návštěvy kabaretu Moulin Rouge, ubytování, nocleh.
3. den: Po snídani volno k individuálnímu programu ve městě nebo fakultativní polodenní výlet do Versailles vč. návštěvy královského zámku a zahrad na okraji Paříže, v odpoledních hodinách návrat do Paříže, návštěva parfumerie Fragonard, pěší procházka s průvodcem čtvrtí Montmartre s malebným náměstím malířů Place de Tertre, bazilikou Sacré Coeur, kabaretem Moulin Rouge, individuální návrat na hotel, večer fakultativně možnost individuální návštěvy kabaretu Paradis Latin, ubytování, nocleh. 4.den: Po snídani volno k individuálnímu programu v Paříži - návštěvy muzeí, galerií, nákupy ... v podvečerních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy.*U pětidenních zájezdů:

1. den: V ranních hodinách odlet pravidelnou linkou do Paříže, transfer z letiště, čtyřhodinová okružní jízda Paříží pro seznámení s nejdůležitějšími památkami města a základní orientaci ve městě – Elysejská pole, Vítězný oblouk, Louvre, Notre Dame, Madelaine, Opera, Invalidovna, odjezd na ubytování, volno k individuálnímu programu ve městě - Eiffelova věž, muzea..., ubytování, nocleh.
2. den: Po snídani volno k individuálnímu programu v Paříži - návštěvy muzeí, galerií, nákupy..., fakultativně jízdenka na loď po Seině, večer fakultativně možnost individuální návštěvy kabaretu Moulin Rouge, ubytování, nocleh.
3. den: Po snídani volno k individuálnímu programu v Paříži nebo fakultativní výlet do Versailles vč. návštěvy královského zámku a zahrad na okraji Paříže, v odpoledních hodinách návrat do Paříže, návštěva parfumerie Fragonard, pěší procházka s průvodcem čtvrtí Montmartre s malebným náměstím malířů Place de Tertre, bazilikou Sacré Coeur, kabaretem Moulin Rouge, individuální návrat na hotel, večer fakultativně možnost individuální návštěvy kabaretu Paradis Latin, ubytování, nocleh.
4. den:
Po snídani celodenní volno k individuálnímu programu v Paříži k návštěvám pamětihodností, muzeí, galerií, nákupům nebo k návštěvě vyhlášených parků - Disneylandu či Asterixparku..., ubytování, nocleh.
5. den: Po snídani volno k individuálnímu programu v Paříži - návštěvy pamětihodností, muzeí, galerií, nákupy... V podvečerních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy.

Fakultativní služby
• jízdenka na loď po Seině 290,- Kč (cena na místě cca 15 EUR)

• výlet do Versailles vč. vstupu do zámku a zahrad
- mládež do 26 let 1.290,- Kč
- dospělí 1.690,- Kč

• vstupenka do kabaretu Moulin Rouge +1/2 lahve šampaňského 3.190,- Kč

• vstupenka na představení kabaretu Paradis Latin vč. sklenky šampaňského 1.590,- Kč

• příplatek za jednolůžkový pokoj 2.990,- Kč (3 noci)/3.990,- Kč (4 noci)
Tipy pro správnou volbu
- velmi příznivá cena
- vhodné i pro individální poznávání metropole
Informace
Uvedené ceny jsou platné do 28.2.2018, více informací na str. 245 v katalogu.
Informace
Změna programu a hotelu vyhrazena.
Cena nezahrnuje
- vstupy do památkových objektů
Cena zahrnuje
- leteckou dopravu Praha–Paříž–Praha v turistické třídě včetně tax a příplatků

- transfery z/na letiště a okružní jízdu

- služby delegáta dle programu

- 3/4 noclehy v hotelu *** s kontinentální snídaní, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím v dosahu metra

- pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s..V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK