Eurovíkend Paříž , letecky Praha, hotel Paříž - víkendy Francie

Paříž - víkendy - Francie - Paříž

Paříž - víkendy

Francie » Paříž

, Program

LM


Paříž - víkendy

Počet termínů:

10 termínů / 3 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Paříž - transparent 24°C
Zítra Počasí v Paříž - transparent 17 - 25°C
19.7. Počasí v Paříž - transparent 16 - 27°C
20.7. Počasí v Paříž - transparent 21 - 28°CKategorie hotelu: ***
Program zájezdu

1. den: V ranních hodinách odlet pravidelnou linkou do Paříže, transfer z letiště, čtyřhodinová okružní jízda Paříží pro seznámení s nejdůležitějšími památkami města a základní orientaci ve městě – Elysejská pole, Vítězný oblouk, Louvre, Notre Dame, Madelaine, Opera, Invalidovna, odjezd na ubytování, volno k individuálnímu programu ve městě, ubytování, nocleh.
2. den: Po snídani volno k individuálnímu programu ve městě - Eiffelova věž, výlet lodí po Seině, muzea ..., večer fakultativně možnost individuální návštěvy kabaretu Moulin Rouge, ubytování, nocleh.
3. den: Po snídani volno k individuálnímu programu ve městě nebo fakultativní polodenní výlet do Versailles vč. návštěvy královského zámku a zahrad na okraji Paříže, v odpoledních hodinách návrat do Paříže, návštěva parfumerie Fragonard, pěší procházka s průvodcem čtvrtí Montmartre s malebným náměstím malířů Place de Tertre, bazilikou Sacré Coeur, kabaretem Moulin Rouge, individuální návrat na hotel, večer fakultativně možnost individuální návštěvy kabaretu Paradis Latin, ubytování, nocleh. 4.den: Po snídani volno k individuálnímu programu v Paříži - návštěvy muzeí, galerií, nákupy ... v podvečerních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy.*U pětidenních zájezdů:

1. den: V ranních hodinách odlet pravidelnou linkou do Paříže, transfer z letiště, čtyřhodinová okružní jízda Paříží pro seznámení s nejdůležitějšími památkami města a základní orientaci ve městě – Elysejská pole, Vítězný oblouk, Louvre, Notre Dame, Madelaine, Opera, Invalidovna, odjezd na ubytování, volno k individuálnímu programu ve městě - Eiffelova věž, muzea..., ubytování, nocleh.
2. den: Po snídani volno k individuálnímu programu v Paříži - návštěvy muzeí, galerií, nákupy..., fakultativně jízdenka na loď po Seině, večer fakultativně možnost individuální návštěvy kabaretu Moulin Rouge, ubytování, nocleh.
3. den: Po snídani volno k individuálnímu programu v Paříži nebo fakultativní výlet do Versailles vč. návštěvy královského zámku a zahrad na okraji Paříže, v odpoledních hodinách návrat do Paříže, návštěva parfumerie Fragonard, pěší procházka s průvodcem čtvrtí Montmartre s malebným náměstím malířů Place de Tertre, bazilikou Sacré Coeur, kabaretem Moulin Rouge, individuální návrat na hotel, večer fakultativně možnost individuální návštěvy kabaretu Paradis Latin, ubytování, nocleh.
4. den:
Po snídani celodenní volno k individuálnímu programu v Paříži k návštěvám pamětihodností, muzeí, galerií, nákupům nebo k návštěvě vyhlášených parků - Disneylandu či Asterixparku..., ubytování, nocleh.
5. den: Po snídani volno k individuálnímu programu v Paříži - návštěvy pamětihodností, muzeí, galerií, nákupy... V podvečerních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy.

Fakultativní služby
• jízdenka na loď po Seině 290,- Kč (cena na místě cca 15 EUR)

• výlet do Versailles vč. vstupu do zámku a zahrad
- mládež do 26 let 1.290,- Kč
- dospělí 1.690,- Kč

• vstupenka do kabaretu Moulin Rouge +1/2 lahve šampaňského 3.190,- Kč

• vstupenka na představení kabaretu Paradis Latin vč. sklenky šampaňského 1.590,- Kč

• příplatek za jednolůžkový pokoj 2.990,- Kč (3 noci)/3.990,- Kč (4 noci)
Tipy pro správnou volbu
- velmi příznivá cena
- vhodné i pro individální poznávání metropole
Informace
Uvedené ceny jsou platné do 28.2.2018, více informací na str. 245 v katalogu.
Informace
Změna programu a hotelu vyhrazena.
Cena nezahrnuje
- vstupy do památkových objektů
Cena zahrnuje
- leteckou dopravu Praha–Paříž–Praha v turistické třídě včetně tax a příplatků

- transfery z/na letiště a okružní jízdu

- služby delegáta dle programu

- 3/4 noclehy v hotelu *** s kontinentální snídaní, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím v dosahu metra

- pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.