Eurovíkend Lisabon , -, hotel NOSTALGICKÝ LISABON Portugalsko

Nostalgický Lisabon - Portugalsko - Lisabon

Nostalgický Lisabon

Portugalsko » Lisabon

, HotelNostalgický Lisabon

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Informace o hotelu

Portugalsko / Lisabon. Lisabon je hlavní a největší město Portugalska. Má více jak půl miliónu obyvatel a v jeho okolí žije více než 3 milióny obyvatel. Jde o nejzápadnější hlavní město na evropské pevnině a rozkládá se na relativně malé ploše 84,92 km2. Centrum Lisabonu leží v mělkém údolí. Z jedné strany je město ohraničeno řekou a z druhé strany moderními předměstími. Cestování po Lisabonu je nenáročné a většinu přesunů zvládnete v pohodě pěšky. Proslulou tramvajovou linku č. 28 lze bezesporu doporučit jako přibližovací prostředek při cestě na jednu z nejvýše položených památek města – hrad Castelo do Sao Jorge. „Město sedmi pahorků nad řekou Tejo“ je význačné opravdu velkým množstvím historických památek. Své návštěvníky ohromí budovami z bílého vápence, úzkými uličkami a pohodovou atmosférou, která v Lisabonu panuje celoročně.

Program zájezdu

1. den:
Odlet z Prahy do Lisabonu, přivítání na letišti česky hovořícím průvodcem, následuje průjezd Lisabonem do hotelu, při kterém vás průvodkyně seznámí se základními údaji o městě.V případě březnového termínu následuje po přivítání pěší prohlídka Lisabonu, poté ubytování.

2. den:
Snídaně. Pěší prohlídka Lisabonu s česky hovořícím průvodcem (platí pro termín 29. 12.–2. 1.). Prostřednictvím našeho zkušeného průvodce se seznámíte s nejzajímavějšími památkami tohoto pozoruhodného města. Navštívíte historické město, Castelo Sao Jorge, Torre de Belém, svezete se populárními místním tramvajemi, nadechnete se na náměstí Rossio, projdete pěší zónou až k výtahu Elevador de Santa Justa, ze kterého je krásný výhled na celý Lisabon.Celodenní výlet (platí pro termín 30. 3.–2. 4.). Cesta vás zavede do Sintry – prohlídka královského paláce. Sintra je i s přilehlou oblastí zapsána na Seznamu světového dědictví UNESCO. Také byla díky maurskému hradu, množství paláců, zahrad a parků – postavených a vybudovaných v různých slohových obdobích – nazývána „Pohádkovým městem“. Další zastávkou bude Cabo de Roca – maják na konci světa. Poté navštívíte Cascais – světoznámé letovisko na pobřeží Atlantského oceánu, kterému se přezdívá „portugalská riviéra“. Nachází se zde historické centrum se spoustou malebných křivolakých uliček a krásným přístavem s příjemnou promenádou.

3. den:
Snídaně. Celodenní výlet (platí pro termín 29. 12.–2. 1.). Cesta vás zavede do Sintry – prohlídka královského paláce. Sintra je i s přilehlou oblastí zapsána na Seznamu světového dědictví UNESCO. Také byla díky maurskému hradu, množství paláců, zahrad a parků – postavených a vybudovaných v různých slohových obdobích – nazývána „Pohádkovým městem“. Další zastávkou bude Cabo de Roca – maják na konci světa. Poté navštívíte Cascais – světoznámé letovisko na pobřeží Atlantského oceánu, kterému se přezdívá „portugalská riviéra“. Nachází se zde historické centrum se spoustou malebných křivolakých uliček a krásným přístavem s příjemnou promenádou.Individuální volno (platí pro termín 30. 3.–2. 4.).

4. den:
Individuální volno (platí pro termín 29. 12.–2. 1.)Transfer na letiště a odlet do Prahy (platí pro termín 30. 3.–2. 4.).

5. den:
Transfer na letiště a odlet do Prahy (platí pro termín 29. 12.–2. 1.).

V ceně zájezdu je zahrnuto

  • Letecká doprava na pravidelné lince Praha–Lisabon–Praha v ekonomické třídě s leteckou společností TAP, 3 nebo 4 noclehy v hotelu 3* resp. 2* (silvestrovský termín) se snídaní, služby česky hovořícího průvodce, celodenní výlet s průvodcem, procházka Lisabonem s průvodcem, transfery z/na letiště, zákonné pojištění CK.

V ceně zájezdu není zahrnuto

  • Doporučený příplatek za cestovní pojištění ve výši 290 Kč/dospělá osoba/pobyt a 190 Kč/dítě do 18 let/pobyt, vstupné do památek.

Upozornění

  • Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 20 osob. Změna programu a letových časů dle aktuální situace vyhrazena.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.