Eurovíkend Costa del Azahar letecky hotel Eurovíkend Valencie s průvodcem letecky , 4 dny

Eurovíkend Valencie s průvodcem letecky, Španělsko, Španělsko pevnina, Costa del Azahar, Valencia, 5.7.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 13-2428

Eurovíkend Valencie s průvodcem letecky

Španělsko » Španělsko pevnina » Costa del Azahar » Valencia

Valencie/Valencie, Hotel starstarstarstarEurovíkend Valencie s průvodcem letecky

Termín:

5.7.2018 - 8.7.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Pobytový

Délka:

4 dny

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
13 295 Kč ()Eurovíkend Valencie - letecky s průvodcem

Valencie předpověď počasí

Valencie - objevte krásy tohoto španělského města - katedrála se zvonicí Miguelete, secesní Tržnice, Muzeum výtvarného umění (El Greco, Murillo, Van Dyck, Goya, Sorolla), Město vědy a umění s největším oceánografickým parkem v Evropě, planetáriem a interaktivním muzeem vědy, pláže El Cabaňal a La Malvarossa s širokou promenádou a řadou restaurací, kde můžete ochutnat valencijskou paellu.

Program zájezdu:
1. den - přílet do Valencie, transfer do hotelu. Dopoledne možnost fakultativního panoramatického okruhu Valencií s českým průvodcem (exteriéry Město umění a vědy, přístav a pláže Las Arenas, zahrady Turia, park Cabecera, Bioparc, kongresové centrum, fotbalový stadion Mestalla, býčí aréna, historické centrum Valencie, muzeum Fallero, Hedvábný trh, institut současného umění Ivam.). Odpoledne individuální volno, informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu.

2. den - po snídani informativní schůzka. Dopoledne možnost pěší procházky s průvodcem historickým centrem Valencie, se zaměřením na památky a zajímavosti španělské kuchyně. Necháme se okouzlit specialitami Mercado Central, náměstím Plaza de Mercado, uličkami v okolí paláce La Lonja a také bary v blízkosti uličky Caballeros. Neopomeneme hlavní památky historické části Valencie, překrásnou katedrálu La Seu, věž Miqueleta, valencijskou radnici a mnohé další. Odpoledne Individuální program, možnost návštěvy Oceánografického parku. Večer možnost společné večeře.

3 .den - po snídani individuální program.

4. den - po snídani vyklizení pokojů a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno respektive v případě aktuálního zájmu minimálně 15 zájemců, možnost fakultativního výletu do vinařské oblasti Requeny. Pozdě odpoledne transfer na letiště a večer odlet do Prahy.

Ubytování: hotel Silken Puerta Valencia****
Silken Puerta Valencia stojí 5 minut pěšky od valencijského stadionu Mestalla a 15 minut pěšky od národního muzea známého jako Město umění a věd. Nabízí bezplatné Wi-Fii. Vyznačuje se elegantním moderním zařízením, které je dílem návrháře Javiera Mariscala. V prostorných klimatizovaných pokojích jsou parketové podlahy, satelitní TV a psací stůl.
Restaurace hotelu podává široký výběr jídel středomořské kuchyně a specializuje se na jídla z rýže. Je zde také café bar, kde ve večerních hodinách dostanete tapas a koktejly.

Strava: Bufetové snídaně

V ceně eurovíkendu Valencie:

  • letenka Praha - Valencie - Praha, včetně letištních, bezpečnostních tax a palivového příplatku
    předpokládaný odlet z Prahy 18:35, odlet z Valencie 22:05
  • transfery letiště - hotel - letiště
  • 3 noclehy s bufetovou snídaní ve dvoul. pokojích ve 4* hotelu
  • česky mluvícího delegáta CK po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů
  • povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Cena eurovíkendu nezahrnuje:

  • cestovní pojištění Evropa včetně storna                       290 Kč

Fakultativní služby:

  • příplatek za jednolůžkový pokoj                        - dle termínu
  • autobusový okruh Valencií s průvodcem (cca 3,5 hod.)        -   950 Kč 
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Neckermann.V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

UVEDENÁ CENA JE ZA OSOBU VE DVOULŮŽKOVÉM POKOJI / VYBRANÝ POČET NOCÍ, VČETNĚ POPSANÝCH SLUŽEB, POKUD NENÍ UVEDENO JINAK. POPIS HOTELU, DRUHY UBYTOVÁNÍ A MOŽNOSTI FAKULTATIVNÍCH SLUŽEB NALEZNETE V INFORMACÍCH.

PO PŘIJETÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY OVĚŘÍME AKTUÁLNÍ VOLNOU KAPACITU, KONEČNOU CENU VČETNĚ VŠECH PŘÍPLATKŮ A BUDEME VÁS KONTAKTOVAT.
Cena u zájezdů typu letenka + hotel se může změnit, a to v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.).

PRO TELEFONICKOU OBJEDNÁVKU VOLEJTE:
PO - PÁ 9 - 18 HODIN TEL.: 266 312 425 MOBIL: 774 376 464

Přesný čas odletu na eurovíkend potvrzuje letecká společnost cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK