Eurovíkend Řím , letecky Praha, hotel Eurovíkend Řím hotel Blu Roma s průvodcem letecky Itálie

Eurovíkend Řím hotel Blu Roma s průvodcem letecky - Itálie - Řím

Eurovíkend Řím hotel Blu Roma s průvodcem letecky

Itálie » Řím

Řím/Řím, Hotel starstarstarstarEurovíkend Řím hotel Blu Roma s průvodcem letecky

Počet termínů:

2 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Eurovíkend Řím - letecky s průvodcem

Předpověď počasí Řím

Řím – věčné město, oslní vás a inspiruje tak, že se tam budete chtít neustále vracet. 3000 let historie, slavné antické památky od Kolosea po Forum Romanum, starověká architektura, nejmenší stát světa Vatikán s chrámem Sv. Petra, skvělé galerie, muzea, perly italské renezance a baroka a samozřejmě také římská “dolce vita”, capuccino na Piazza Navona, sklenka prosecca u Fontány di Trevi... Vrátíte se, uvidíte....

Program zájezdu
1. den
- přílet do Říma, transfer do hotelu. Individuální program nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu s českým průvodcem (exteriéry bazilika svatého Pavla za Hradbami, Cirkus Maximus, Koloseum, bazilika svatého Jana v Lateránu, bazilika Santa Maria Maggiore, oblast Termini, náměstí Republiky, oblast ulice Veneto, park Borghese, Andělský hrad, oblast Vatikánu, Benátské náměstí atd.). Večer možnost společné večeře v krásné čtvrti restaurací a barů Trastevere (Zátibeří), kam chodí většina Římanů na jídlo a skleničku.

2. den - po snídani informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu. Individuální program respektive dopoledne možnost pěší procházky Římem s českým průvodcem (navštívíme známý kostel svatého Petra v řetězech, poté procházka kolem Kolosea, Fóra Romana – nejstaršího náměstí ve městě, okolo Trajánova fóra a Trajánovy tržnice – nejstarší nákupní centrum starověku. Kapitolský pahorek s krásnými vyhlídkami a památník Vittoriano na Benátském náměstí s vyhlídkami na celé centrum Říma). Odpoledne individuální volno k návštěvě interiérů Kolosea, k procházce centrem Fóra Romana či pahorku Palatinu, kde byly císařské vily. Krásným zakončením dne je bezpochyby posezení u fontány di Trevi nebo v oblasti Španělských schodů.

3. den - po snídani dle aktuálního zájmu možnost fakultativní prohlídky Vatikánu s místní českou průvodkyní. Uvidíte nejzajímavější části Vatikánských muzeí, projdete si Sixtinskou kapli, ze které projdete přímo do chrámu svatého Petra. Prohlídka končí na Svatopetrském náměstí a trvá cca. 4 hod. V případě zájmu lze objednat a zaplatit přímo na místě. Cena je pohyblivá dle počtu zájemců. Odpoledne individuální volno k návštěvě Andělského hradu, tržnice na Campo dei Fiori, krásného náměstí Piazza Navona či nejzachovalejšího bývalého antického chrámu - Pantheonu.

4. den - po snídani vyklizení pokojů a uložení zavazadel dle pokynů delegáta. Individuální volno, respektive dopoledne možnost fakultativního výletu do oblasti Castelli Romani (městečka Castel Gandolfo - letní sídlo papeže, jezero Llago Albano (bývalý kráter vulkánu) a městečko Frascati. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Ubytování: hotel Blu Roma****
Oblíbený hotel z hotelového řetězce Best Western ležící ve čtvrti Tiburtina, cca 15 minut od centra města.
Pokoje: Moderně vybavené sat. TV, klimatizací, minibarem, fénem, WiFi.
Strava: Bufetové snídaně

V ceně eurovíkendu Řím:

 • letenka Praha - Řím - Praha, včetně letištních, bezpečnostních tax a palivového příplatku
  PŘEDPOKLÁDANÝ odlet z Prahy 12:05, odlet z Říma 14:45
 • transfery letiště - hotel - letiště
 • 3 nebo 4 noclehy s bufetovou snídaní ve dvoul. pokojích ve 4* hotelu
 • česky mluvícího delegáta CK po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů
 • povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Cena eurovíkendu nezahrnuje:

 • pobytová taxa 6,-€ /osobu/noc - platí se na recepci hotelu
 • cestovní pojištění Evropa včetně storna 290,- /os.

Fakultativní služby:

 • příplatek za jednolůžkový pokoj
 • autobusový okruh Římem s průvodcem (cca 4 hod.) - 950 Kč
 • Polodenní výlet do Castelli Romani - 950 Kč

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.