Eurovíkend Řím letecky hotel Eurovíkend Řím hotel Blu Roma s průvodcem letecky , 4 dny

Eurovíkend Řím hotel Blu Roma s průvodcem letecky, Itálie, Řím, 27.9.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 74-2421

Eurovíkend Řím hotel Blu Roma s průvodcem letecky

Itálie » Řím

Řím/Řím, Hotel starstarstarstarEurovíkend Řím hotel Blu Roma s průvodcem letecky

Termín:

27.9.2018 - 30.9.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Eurovíkend

Délka:

4 dny

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
13 480 Kč ()Eurovíkend Řím - letecky s průvodcem

Předpověď počasí Řím

Řím – věčné město, oslní vás a inspiruje tak, že se tam budete chtít neustále vracet. 3000 let historie, slavné antické památky od Kolosea po Forum Romanum, starověká architektura, nejmenší stát světa Vatikán s chrámem Sv. Petra, skvělé galerie, muzea, perly italské renezance a baroka a samozřejmě také římská “dolce vita”, capuccino na Piazza Navona, sklenka prosecca u Fontány di Trevi... Vrátíte se, uvidíte....

Program zájezdu
1. den
- přílet do Říma, transfer do hotelu. Individuální program nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu s českým průvodcem (exteriéry bazilika svatého Pavla za Hradbami, Cirkus Maximus, Koloseum, bazilika svatého Jana v Lateránu, bazilika Santa Maria Maggiore, oblast Termini, náměstí Republiky, oblast ulice Veneto, park Borghese, Andělský hrad, oblast Vatikánu, Benátské náměstí atd.). Večer možnost společné večeře v krásné čtvrti restaurací a barů Trastevere (Zátibeří), kam chodí většina Římanů na jídlo a skleničku.

2. den - po snídani informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu. Individuální program respektive dopoledne možnost pěší procházky Římem s českým průvodcem (navštívíme známý kostel svatého Petra v řetězech, poté procházka kolem Kolosea, Fóra Romana – nejstaršího náměstí ve městě, okolo Trajánova fóra a Trajánovy tržnice – nejstarší nákupní centrum starověku. Kapitolský pahorek s krásnými vyhlídkami a památník Vittoriano na Benátském náměstí s vyhlídkami na celé centrum Říma). Odpoledne individuální volno k návštěvě interiérů Kolosea, k procházce centrem Fóra Romana či pahorku Palatinu, kde byly císařské vily. Krásným zakončením dne je bezpochyby posezení u fontány di Trevi nebo v oblasti Španělských schodů.

3. den - po snídani dle aktuálního zájmu možnost fakultativní prohlídky Vatikánu s místní českou průvodkyní. Uvidíte nejzajímavější části Vatikánských muzeí, projdete si Sixtinskou kapli, ze které projdete přímo do chrámu svatého Petra. Prohlídka končí na Svatopetrském náměstí a trvá cca. 4 hod. V případě zájmu lze objednat a zaplatit přímo na místě. Cena je pohyblivá dle počtu zájemců. Odpoledne individuální volno k návštěvě Andělského hradu, tržnice na Campo dei Fiori, krásného náměstí Piazza Navona či nejzachovalejšího bývalého antického chrámu - Pantheonu.

4. den - po snídani vyklizení pokojů a uložení zavazadel dle pokynů delegáta. Individuální volno, respektive dopoledne možnost fakultativního výletu do oblasti Castelli Romani (městečka Castel Gandolfo - letní sídlo papeže, jezero Llago Albano (bývalý kráter vulkánu) a městečko Frascati. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Ubytování: hotel Blu Roma****
Oblíbený hotel z hotelového řetězce Best Western ležící ve čtvrti Tiburtina, cca 15 minut od centra města.
Pokoje: Moderně vybavené sat. TV, klimatizací, minibarem, fénem, WiFi.
Strava: Bufetové snídaně

V ceně eurovíkendu Řím:

 • letenka Praha - Řím - Praha, včetně letištních, bezpečnostních tax a palivového příplatku
  PŘEDPOKLÁDANÝ odlet z Prahy 12:05, odlet z Říma 14:45
 • transfery letiště - hotel - letiště
 • 3 nebo 4 noclehy s bufetovou snídaní ve dvoul. pokojích ve 4* hotelu
 • česky mluvícího delegáta CK po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů
 • povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Cena eurovíkendu nezahrnuje:

 • pobytová taxa 6,-€ /osobu/noc - platí se na recepci hotelu
 • cestovní pojištění Evropa včetně storna 290,- /os.

Fakultativní služby:

 • příplatek za jednolůžkový pokoj
 • autobusový okruh Římem s průvodcem (cca 4 hod.) - 950 Kč
 • Polodenní výlet do Castelli Romani - 950 Kč
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Neckermann.V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

UVEDENÁ CENA JE ZA OSOBU VE DVOULŮŽKOVÉM POKOJI / VYBRANÝ POČET NOCÍ, VČETNĚ POPSANÝCH SLUŽEB, POKUD NENÍ UVEDENO JINAK. POPIS HOTELU, DRUHY UBYTOVÁNÍ A MOŽNOSTI FAKULTATIVNÍCH SLUŽEB NALEZNETE V INFORMACÍCH.

PO PŘIJETÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY OVĚŘÍME AKTUÁLNÍ VOLNOU KAPACITU, KONEČNOU CENU VČETNĚ VŠECH PŘÍPLATKŮ A BUDEME VÁS KONTAKTOVAT.
Cena u zájezdů typu letenka + hotel se může změnit, a to v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.).

PRO TELEFONICKOU OBJEDNÁVKU VOLEJTE:
PO - PÁ 9 - 18 HODIN TEL.: 266 312 425 MOBIL: 774 376 464

Přesný čas odletu na eurovíkend potvrzuje letecká společnost cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK