Eurovíkend Paříž letecky hotel Eurovíkend Paříž hotel Renaissance s průvodcem letecky , 4 dny

Eurovíkend Paříž hotel Renaissance s průvodcem letecky , Francie, Paříž, 30.3.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 2-2226

Eurovíkend Paříž hotel Renaissance s průvodcem letecky

Francie » Paříž

Paříž/Paříž, Hotel starstarstarstarEurovíkend Paříž hotel Renaissance s průvodcem letecky

Termín:

30.3.2018 - 2.4.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Eurovíkend

Délka:

4 dny

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
11 991 Kč ()Eurovíkend Paříž - letecky s průvodcem

Paříž předpověď počasí

poznejte toto nádherné a nezapomenutelné město nad Seinou. Paříž není jen Eiffelova věž, Královský palác, Opera, Concorde, Bastilla, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Invalidovna, Notre Dame, La Défense, ale při její návštěvě Vás zcela jistě pohltí atmosféra pulzující moderní metropole se spostou kaváren, barů a restaurací.

Program zájezdu:
1. den
Přílet do Paříže v ranních hodinách, transfer do hotelu. Individuální volno respektive fakultativně panoramatický okruh Paříží (cca 4 hod.) s českým průvodcem (exteriéry náměstí Trocadero, Arc de Triomphe, Champs Elysées, náměstí Concorde, Opera, Louvre, ostrov Cité s katedrálou Notre  Dame, Pantheon, Lucemburské zahrady, čtvrť St. Germain, Musée d'Orsay, Invalides, Champ de Mars, Tour Eiffel ....). Po okruhu ubytování (cca v 15.00 hodin) a informativní schůzka v hotelu. Ve večerních hodinách možnost návštěvy Tour Montparnasse s úchvatnou vyhlídkou na Paříž (individuálně nebo s průvodcem, dohoda na místě dle aktuálního počasí).

2. den
Po snídani informativní schůzka na recepci hotelu. Pro zájemce procházka malebnými uličkami Montmartru – Moulin Rouge, Moulin de la Galette, náměstí Abbesses, Bateau Lavoir, Lapin Agile, Place du Tertre, Sacre Coeur.... Odpoledne individuální program. Po dohodě s průvodcem možnost zajištění večeře ve stylové pařížské restauraci.

3. den
Po snídani informativní schůzka na recepci hotelu. Individuální program respektive možnost fakultativního výletu do Versailles, někdejší rezidence francouzských králů. Prohlídka interiérů zámku s českým průvodcem, procházka zahradami, fontánové představení za doprovodu dobové hudby (pouze hlavní sezóna červen - říjen). Návrat do Paříže cca do 15.30 hod., individuální volno. Po dohodě s průvodcem možnost zajištění návštěvy kabaretu (Moulin Rouge/Lido) nebo projížďky po Seině s večeří a hudbou (cca 2,5 hod.)

4. den
Po snídani vyklizení pokojů a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno nebo po dohodě s průvodcem na místě dopoledne krátká procházka (cca 2 hod.). Transfer na letiště, odlet do Prahy ve večerních hodinách.

Ubytování: hotel Renaissance La Defense****
velmi hezký hotel z hotelového řetězce Marriott leží v moderní čtvrti La Défense v západní části Paříže, ukrytý přímo za dominantou La Défense – Grande Arche. Po pár minutách chůze se odtud dostanete k modernímu nákupnímu centru s více než 200 obchody. Leží cca 200 metrů od stanice metra La Defense Grande Arche, ze které jste za pouhých 15 minut na Champs-Elysees.
Pokoje:
327 komfortně zařízených pokojů, které jsou vybavené TV, minibarem, klimatizací, trezorem, telefonem, fenem a žehličkou. Wi-fi zdarma na recepci (lobby). K dispozici zdarma sauna a fitness centrum.

Strava: Bufetové snídaně

V ceně eurovíkendu Paříž:

 • letenka do Paříže zpět, včetně letištních, bezp. tax a palivového příplatku
  PŘEDPOKLÁDANÝ odlet z Prahy 12:25, odlet z Paříže v 15:00
 • transfery letiště - hotel - letiště
 • ubytování ve dvoul. pokojích ve 4* hotelu s bufetovou snídaní
 • česky mluvící delegát CK po celou dobu pobytu a průvodce fakultativních výletů
 • povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Cena eurovíkendu nezahrnuje:

 • pobytová taxa - platí se v hotelu (výše se pohybuje od 3€ do 6€ za osobu a noc)
 • cestovní pojištění Evropa včetně storna                       290,- /os.

Fakultativní služby:

 • příplatek za jednolůžkový pokoj                                      -  dle termínu
 • autobusový okruh Paříží s průvodcem (cca 4 hod.)        -   950 Kč 
 • výlet do Versailles (včetně vstupu) (cca 6 hod.)             - 1750 Kč
 • plavba lodí po Seině                                                         -   270 Kč
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Neckermann.V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

UVEDENÁ CENA JE ZA OSOBU VE DVOULŮŽKOVÉM POKOJI / VYBRANÝ POČET NOCÍ, VČETNĚ POPSANÝCH SLUŽEB, POKUD NENÍ UVEDENO JINAK. POPIS HOTELU, DRUHY UBYTOVÁNÍ A MOŽNOSTI FAKULTATIVNÍCH SLUŽEB NALEZNETE V INFORMACÍCH.

PO PŘIJETÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY OVĚŘÍME AKTUÁLNÍ VOLNOU KAPACITU, KONEČNOU CENU VČETNĚ VŠECH PŘÍPLATKŮ A BUDEME VÁS KONTAKTOVAT.
Cena u zájezdů typu letenka + hotel se může změnit, a to v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.).

PRO TELEFONICKOU OBJEDNÁVKU VOLEJTE:
PO - PÁ 9 - 18 HODIN TEL.: 266 312 425 MOBIL: 774 376 464

Přesný čas odletu na eurovíkend potvrzuje letecká společnost cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK