Eurovíkend Paříž , letecky Praha, hotel Eurovíkend Paříž hotel Renaissance s průvodcem letecky Francie

Eurovíkend Paříž hotel Renaissance s průvodcem letecky - Francie - Paříž

Eurovíkend Paříž hotel Renaissance s průvodcem letecky

Francie » Paříž

Paříž/Paříž, Hotel starstarstarstarEurovíkend Paříž hotel Renaissance s průvodcem letecky

Počet termínů:

2 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Eurovíkend Paříž - letecky s průvodcem

Paříž předpověď počasí

poznejte toto nádherné a nezapomenutelné město nad Seinou. Paříž není jen Eiffelova věž, Královský palác, Opera, Concorde, Bastilla, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Invalidovna, Notre Dame, La Défense, ale při její návštěvě Vás zcela jistě pohltí atmosféra pulzující moderní metropole se spostou kaváren, barů a restaurací.

Program zájezdu:
1. den
Přílet do Paříže v ranních hodinách, transfer do hotelu. Individuální volno respektive fakultativně panoramatický okruh Paříží (cca 4 hod.) s českým průvodcem (exteriéry náměstí Trocadero, Arc de Triomphe, Champs Elysées, náměstí Concorde, Opera, Louvre, ostrov Cité s katedrálou Notre  Dame, Pantheon, Lucemburské zahrady, čtvrť St. Germain, Musée d'Orsay, Invalides, Champ de Mars, Tour Eiffel ....). Po okruhu ubytování (cca v 15.00 hodin) a informativní schůzka v hotelu. Ve večerních hodinách možnost návštěvy Tour Montparnasse s úchvatnou vyhlídkou na Paříž (individuálně nebo s průvodcem, dohoda na místě dle aktuálního počasí).

2. den
Po snídani informativní schůzka na recepci hotelu. Pro zájemce procházka malebnými uličkami Montmartru – Moulin Rouge, Moulin de la Galette, náměstí Abbesses, Bateau Lavoir, Lapin Agile, Place du Tertre, Sacre Coeur.... Odpoledne individuální program. Po dohodě s průvodcem možnost zajištění večeře ve stylové pařížské restauraci.

3. den
Po snídani informativní schůzka na recepci hotelu. Individuální program respektive možnost fakultativního výletu do Versailles, někdejší rezidence francouzských králů. Prohlídka interiérů zámku s českým průvodcem, procházka zahradami, fontánové představení za doprovodu dobové hudby (pouze hlavní sezóna červen - říjen). Návrat do Paříže cca do 15.30 hod., individuální volno. Po dohodě s průvodcem možnost zajištění návštěvy kabaretu (Moulin Rouge/Lido) nebo projížďky po Seině s večeří a hudbou (cca 2,5 hod.)

4. den
Po snídani vyklizení pokojů a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno nebo po dohodě s průvodcem na místě dopoledne krátká procházka (cca 2 hod.). Transfer na letiště, odlet do Prahy ve večerních hodinách.

Ubytování: hotel Renaissance La Defense****
velmi hezký hotel z hotelového řetězce Marriott leží v moderní čtvrti La Défense v západní části Paříže, ukrytý přímo za dominantou La Défense – Grande Arche. Po pár minutách chůze se odtud dostanete k modernímu nákupnímu centru s více než 200 obchody. Leží cca 200 metrů od stanice metra La Defense Grande Arche, ze které jste za pouhých 15 minut na Champs-Elysees.
Pokoje:
327 komfortně zařízených pokojů, které jsou vybavené TV, minibarem, klimatizací, trezorem, telefonem, fenem a žehličkou. Wi-fi zdarma na recepci (lobby). K dispozici zdarma sauna a fitness centrum.

Strava: Bufetové snídaně

V ceně eurovíkendu Paříž:

 • letenka do Paříže zpět, včetně letištních, bezp. tax a palivového příplatku
  PŘEDPOKLÁDANÝ odlet z Prahy 12:25, odlet z Paříže v 15:00
 • transfery letiště - hotel - letiště
 • ubytování ve dvoul. pokojích ve 4* hotelu s bufetovou snídaní
 • česky mluvící delegát CK po celou dobu pobytu a průvodce fakultativních výletů
 • povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Cena eurovíkendu nezahrnuje:

 • pobytová taxa - platí se v hotelu (výše se pohybuje od 3€ do 6€ za osobu a noc)
 • cestovní pojištění Evropa včetně storna                       290,- /os.

Fakultativní služby:

 • příplatek za jednolůžkový pokoj                                      -  dle termínu
 • autobusový okruh Paříží s průvodcem (cca 4 hod.)        -   950 Kč 
 • výlet do Versailles (včetně vstupu) (cca 6 hod.)             - 1750 Kč
 • plavba lodí po Seině                                                         -   270 Kč

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.