Eurovíkend Madrid , letecky Praha, hotel Eurovíkend Madrid s průvodcem hotel Praga letecky Španělsko

Eurovíkend Madrid s průvodcem hotel Praga letecky - Španělsko - Madrid

Eurovíkend Madrid s průvodcem hotel Praga letecky

Španělsko » Madrid

Madrid/Madrid, Hotel starstarstarstarEurovíkend Madrid s průvodcem hotel Praga letecky

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Eurovíkend Madrid - letecky s průvodcem

Madrid předpověď počasí

Madrid – pulzující hrdá metropole plná energie, město o kterém se říká že nikdy nespí a kde téměř v každém domě najdete restauraci nebo bar. Tady objevíte to pravé, nefalšované Španělsko – poznejte jeho dominanty – královský palác Palacio Real, nejslavnější náměstí v zemi Puerta del Sol a Plaza Mayor, býčí arénu Las Ventas, park Buen Retiro a především pak “zlatý trojůhelník umění”, muzea Prado, Reina Sofia a Thyssen Bornemisza. Uniknout by vám neměl bleší trh El Rastro ani představení flamenca. Jen kousek od Madridu se nachází středověké Toledo, sídlo španělské církve a jedno z nejhezčích měst v zemi či monumentální El Escorial, sídlo králů. Olé!

Program zájezdu
 
1. den
přílet do Madridu, transfer do hotelu. Možnost fakultativního panoramatického autobusového okruhu Madridem s českým průvodcem (exteriéry, Královský palác, Španělské náměstí, Puerta del Sol, Muzeum Thyssen Bornemisza, Muzeum Reina Sofia, Muzeum Prado, Botanická zahrada, nám. Plaza Mayor, Plaza Cibeles, Plaza Colon, bulváry Gran Via, Paseo de Castellana, univerzitní Campus, býčí aréna Las Ventas, fotbalový stadion Santiago Bernabeu, Parc Retiro, Parque del Oeste, Casa de Campo). Večer informativní schůzka v hotelu.
2. den
po snídani informativní schůzka v lobby hotelu. Dopoledne možnost polodenního fakultativního výletu do Toleda s českým průvodcem (dříve sídlo arcibiskupa, středisko arabské a židovské kultury, od 16. stol. sídlo španělských králů, dějiště prudkých bojů mezi republikány a frankisty). Odpoledne individuální program, respektive možnost pěší procházky historickým centrem Madridu s průvodcem (v ceně), se zaměřením na památky a zajímavosti španělské kuchyně. Během procházky si prohlédneme Královský palác, katedrálu, nejznámější náměstí Španělska Puerta del Sol a Plaza Mayor. Nevynecháme zlatý trojúhelník madridského umění či park Buen Retiro. Večer možnost společné večeře.
3. den
po snídani možnost polodenního fakultativního výletu do Escorialu s českým průvodcem (jeden z nejvýznamnějších královských paláců v Evropě, monumentální stavba, která sloužila jako královské sídlo a klášter). Odpoledne individuální progarm v Madridu.
4. den
po snídani vyklizení pokojů a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Ubytování: hotel Praga****

Renovovaný a velmi příjemný hotel s ideální polohou nedaleko centra Madridu. Stanice autobusu a stanice metra Marques de Vadillo se nachází nedaleko hotelu. Hotelová restaurace nabízí místní i mezinárodní kuchyň.
Pokoje: Moderní pokoje jsou vybavené televizí, klimatizací, trezorem a Wifi (za poplatek).

Strava: Bufetové snídaně

V ceně eurovíkendu Madrid:

 • letenka Praha - Madrid - Praha, včetně letištních, bezpečnostních tax a palivového příplatku
  předpokládaný odlet z Prahy v 10:10, z Madridu ve 14:00
 • transfery letiště - hotel - letiště
 • 3 noclehy s bufetovou snídaní ve dvoul. pokojích ve 4* hotelu
 • česky mluvícího delegáta CK po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů
 • povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Cena eurovíkendu nezahrnuje:

 • cestovní pojištění Evropa včetně storna                       290,- /os.

Fakultativní služby:

 • příplatek za jednolůžkový pokoj 
 • autobusový okruh Madridem s průvodcem                   - 950 Kč 
 • výlet do Toleda (včetně vstupu)                                     - 1600 Kč
 • výlet do Escorialu (včetně vstupu)                                - 1500 Kč

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.