Eurovíkend Barcelona letecky hotel Eurovíkend Barcelona hotel Rafael s průvodcem letecky , 4 dny

Eurovíkend Barcelona hotel Rafael s průvodcem letecky , Španělsko, Španělsko pevnina, Katalánsko, Barcelona, 30.3.2018, Snídaně
Číslo zájezdu: 5-2398

Eurovíkend Barcelona hotel Rafael s průvodcem letecky

Španělsko » Španělsko pevnina » Katalánsko » Barcelona

Barcelona/Barcelona, Hotel starstarstarstarEurovíkend Barcelona hotel Rafael s průvodcem letecky

Termín:

30.3.2018 - 2.4.2018
Další termíny

Strava:

Snídaně

Typ zájezdu:

Eurovíkend

Délka:

4 dny

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
15 346 Kč ()Eurovíkend Barcelona s průvodcem letecky - hotel Rafael Badalona****

Barcelona předpověď počasí

Barcelona – katalánská metropole, fascinující místo kde se setkává středověk s modernou, moře s horami, tradice s nejnovějšími trendy v architektuře, módě a designu. Nechte se okouzlit stavbami mistrů gotiky, jedinečným dílem Antonia Gaudího (Sagrada Familia, Casa Batllo, Park Guell) či supermoderními projekty slavných současných umělců. Projeďte se lanovkou nad jedním z největších evropských přístavů, projděte se uličkami ve středověké čtvrti kolem katedrály Sv.Eulálie, zažijte každodenní ruch na hlavní barcelonské promenádě La Rambla, nakupte ovoce a dary moře v tržnici La Boquería a večer nezapomeňte ochutnat skvělé tapas v módní čtvrti Born.

Program zájezdu:
1. den - přílet do Barcelony, transfer do hotelu. Možnost fakultativního panoramatického okruhu s českým průvodcem ( exteriéry Plaza Espaňa, Montjuic, Olympijský přístav, Barceloneta, Park Guell, Sagrada Familia, Eixample, Passeig de Gracia, La Pedrera, Casa Batlló, Plaza Catalunya, ...). Večer  informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu.

2. den - po snídani informační schůzka v lobby hotelu. Dopoledne možnost procházky s českým průvodcem historickým centrem Barcelony v ceně zájezdu. V průběhu procházky uvidíme známý bulvár Las Ramblas, gotickou čtvrť, katedrálu La Seu, kouzelné náměstí Plaza del Rey, středověké uličky čtvrti El Born s překrásným svatostánkem Santa Maria del Mar. Odpoledne individuální program nebo možnost půldenního fakultativního výletu do Montserratu s českým průvodcem (katalánská národní hora cca 50 km severozápadně od Barcelony s klášterem z roku 1025).
V podvečer pěší návštěva Španělského náměstí a fontánového představení Magické fontány.

3. den - po snídani možnost individuální program nebo možnost objevit v rámci fakultativního výletu nejšťastnější vesnici v Katalánsku – Sant Sadurní. Proč ji místní obyvatelé nazývají právě nejšťastnější, poznáte sami během velice příjemného dopoledne, které strávíte poznáváním těch nejlepších katalánských  výrobků jako je přírodní šumivé víno Cava a skvělá tradiční čokoláda. Nejdříve si projdete sklepy plné zrající Cavy s odborným výkladem s českým překladem, a po prohlídce sklepů bude následovat degustace. Další část programu bude zaměřená na čokoládu, která se zde vyrábí od roku 1840. Během interaktivní prohlídky se dozvíte spoustu zajímavostí o její historii, způsobu zpracování, druzích, a hlavně si vychutnáte lahodnou chuť čerstvé čokolády během výkladu. Poté návrat do Barcelony a individuální volno.

4. den - po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy. Výše uvedený program je platný pro přílety ve čtvrtek. V případě příletu v pátek je výlet do Montserratu v neděli dopoledne a výlet do výrobny Cavy a továrny na čokoládu v sobotu odpoledne.

Ubytování: hotel Rafael Badalona****
Hotel se nachází v městské čtvrti Badalona na konečné linky metra L2 – BADALONA POMPEU FABRA. Od metra k hotelu cca 10 min. pěšky. Metrem bez přestupů do centra cca 20 min. (Sagrada Familia, Plaza Catalunya). Cestou z metra k hotelu je několik restaurací a vetší supermarket pro případný nákup. K moři je to od hotelu ca 5 min. pěšky. V okolí hotelu se nachází velké množství restaurací, barů, obchodů. V hotelu se mimo jiné nachází restaurace, bar, fitness.
Pokoje: Pokoje jsou vybavené koupelnou, WC, sat. TV, minibarem, klimatizací, trezorem, WiFi.

Strava: bufetové snídaně

V ceně eurovíkendu Barcelona:

 • letenka Praha - Barcelona - Praha, včetně letištních, bezpečnostních tax a palivového příplatku
  PŘEDPOKLÁDANÝ odlet z Prahy 11:20, odlet z Barcelony 14:40
 • transfery letiště - hotel - letiště
 • 3 noclehy s bufetovou snídaní ve dvoul. pokojích ve 4* hotelu
 • pěší polodenní procházku s českým průvodcem
 • česky mluvícího delegáta CK po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů
 • povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Cena eurovíkendu nezahrnuje:

 • cestovní pojištění Evropa včetně storna                       290,- /os.

Fakultativní služby:

 • příplatek za jednolůžkový pokoj 
 • okruh Barcelonou autobusem s průvodcem                   - 950 Kč
 • polodenní výlet do Montserratu                                    - 950 Kč
 • polodenní výlet Sant Sadurní                                       - 950 Kč
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Neckermann.V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

UVEDENÁ CENA JE ZA OSOBU VE DVOULŮŽKOVÉM POKOJI / VYBRANÝ POČET NOCÍ, VČETNĚ POPSANÝCH SLUŽEB, POKUD NENÍ UVEDENO JINAK. POPIS HOTELU, DRUHY UBYTOVÁNÍ A MOŽNOSTI FAKULTATIVNÍCH SLUŽEB NALEZNETE V INFORMACÍCH.

PO PŘIJETÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY OVĚŘÍME AKTUÁLNÍ VOLNOU KAPACITU, KONEČNOU CENU VČETNĚ VŠECH PŘÍPLATKŮ A BUDEME VÁS KONTAKTOVAT.
Cena u zájezdů typu letenka + hotel se může změnit, a to v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.).

PRO TELEFONICKOU OBJEDNÁVKU VOLEJTE:
PO - PÁ 9 - 18 HODIN TEL.: 266 312 425 MOBIL: 774 376 464

Přesný čas odletu na eurovíkend potvrzuje letecká společnost cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK