Eurovíkend Antalya , -, hotel Akra Hotel Turecko

Barut Akra Park - Turecko - Turecká riviéra - Antalya

Barut Akra Park

Turecko » Turecká riviéra » Antalya

, Hotel starstarstarBarut Akra Park

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Antalya - transparent 32°C
Zítra Počasí v Antalya - transparent 21 - 32°C
25.9. Počasí v Antalya - transparent 21 - 30°C
26.9. Počasí v Antalya - transparent 25 - 32°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Akra Hotel
Kategorie hotelu: *****
Cena zájezdu zahrnuje
Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA), ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.
Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.
Popis hotelu

Obecný popis:

Akra Hotel v Antalya nabízí 529 pokojů a v roce 2014 prošel renovací. Hotel je situován 5 km od skalnaté pláže. Nejbližší město je Antalya (3 km). Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici kadeřník, vstupní hala, obchody, 2 výtahy, minimarket, recepce, klimatizace a společenská místnost. Personál tohoto 10 podlažního hotelu mluví anglicky. Prázdninovou mobilitu vám usnadní možnost pronájmu automobilů. Je k dispozici dětské hřiště. K dispozici jsou 3 sezónně otevíraný sladkovodní bazén . Hosté se mohou odreagovat u sklenky drinku v bazénovém baru. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma na pláži a u bazénu. Vzdálenosti z hotelu: Kaleici (3 km). Vozidla lze zaparkovat v parkovišti nebo na garáži.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí hotel nabízí žehlení, pokojovou službu, služby prádelny, směnárnu, lékařskou péči, služku a službu probuzení. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí dětský bazének a služby hlídání dětí, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Hotel nabízí zasedací místnost s následujícím vybavením a službami: sekretářka, přístup k internetu a tlumočnické služby. Recepční hodiny: 24hodinová služba.

Stravování:

Snídaně je formou kontinentální kuchyne a podáváme ji od 07:00 - 10:00. Hotel má 3 restaurace. Během dne je také k dispozici bufet. Večery lze strávit na baru u vstupní haly.

Sport a volný čas:

Během rekreace v hotelu Akra Hotel si můžete vychutnat také vířivku, lázně, parní lázeň, turecké lázně či relaxační místnost. Hosté, kteří na dovolené hledají sportovní vyžití, se mohou věnovat aktivitám, jako je např. basketbal či fitness. Hotel nabízí hostům v závislosti na počasí a sezóně živou hudbu.

Další informace:

Přijímáme tyto platební metody: American Express, Euro/Master a Visa. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...