Eurovíkend Barcelona , letecky Praha, hotel Barcelona - perla Středomoří Španělsko

Barcelona - perla Středomoří - Španělsko - Španělsko pevnina - Katalánsko - Barcelona

Barcelona - perla Středomoří

Španělsko » Španělsko pevnina » Katalánsko » Barcelona

,

LM


Barcelona - perla Středomoří

Počet termínů:

6 termínů / 6 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Barcelona - transparent 28°C
Zítra Počasí v Barcelona - transparent 20 - 28°C
19.7. Počasí v Barcelona - transparent 21 - 29°C
20.7. Počasí v Barcelona - transparent 22 - 28°C


Okruh

Gotické i secesní monumenty katalánské metropole.

1. den
- odlet z Prahy do Barcelony, ubytování. Dle letového řádu procházka městem s průvodcem – gotická část města, La Rambla, přístav modernizovaný v 90. letech s promenádou nad vodou a budovou Aquaria – mořského světa.

2. den
- půldenní fakultativní okružní jízda městem – kopec Montju"ic, kde se r. 1929 konala světová výstava a r. 1992 olympijské hry, architektura modernisty Gaudího ve čtvrti Eixample včetně katedrály Sagrada Familia a parku Güell, hlavní „katedrála“ pro fanoušky fotbalu – stadion Nou Camp. Odpoledne volno na vlastní poznávání města nebo na návštěvu muzeí a galerií.

3. den
- dakultativní půldenní výlet do Montserratu, benediktinského kláštera v malebném prostředí národního parku. Jedná se o slavné poutní místo s vyhlášenou černou madonou, nejstarším chlapeckým chórem na světě a křížovou cestou s impozantním výhledem na klášter. Během pobytu můžete navštívit galerii umění, kde jsou schraňovány klášterní sbírky, nebo si nakoupit výtečné lokální produkty, jako je sýr, med či víno. Cestou zpět zastávka na ochutnávku šumivého vína Cava. Po návratu individuální volno ve městě, možno využít ke koupání, posezení na pláži nebo návštěvě mnoha muzeí a galerií.

4. den
- volno do odletu, transfer na letiště, odlet do Prahy.

Cena zahrnuje
leteckou přepravu Praha – Barcelona – Praha letištní taxy a další poplatky 3 noci v hotelu *** 3x snídani služby česky mluvícího průvodce
Příplatky

Fakultativní příplatky:

jednolůžkový pokoj 3 700 Kč hotel **** – dvoulůžkový pokoj 4 300 Kč hotel **** – jednolůžkový pokoj 9 700 Kč půldenní výlet autobusem po Barceloně 990 Kč půldenní výlet autobusem do Montserratu včetně ochutnávky vína Cava 1 250 Kč

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění vstupy jízdné na městskou hromadnou dopravu po Barceloně povinný příplatek městské taxy (hrazen přímo v hotelu, cca 2 €/osoba/noc)
Poznámka

Minimální počet účastníků: 8

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.